NİŞAN ORGANİZASYONU

                Nişan Organizasyonu Nasıl Yapıyoruz
Nişan için bir planınız yok ve karasız kaldınız. Evlilik öncesi bu özel günde hayal kırıklığı yaşamak istemezsiniz. Sizi tam olarak bu sorunlardan kurtaracak adrestesiniz. Evde söz ve nişan organizasyonu için süslemeler, ikramlar, nişan elbisesinden takılara kadar her şeyi bizler hallediyoruz. Tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.
                    Nil Organizasyon Neler Yapar
Nişanda yapılan hizmetlerimiz, gelin masası kiralama, gelin yürüyüş yolu, nişan süsleri nişan pastası gibi birçok hizmet Nil organizasyon olarak sizleri yormadan bizler uzman ekibimizle hallediyoruz.
Evde yapılan nişan organizasyonu genelde aile içi yapılır. Alan küçük olduğu için öncelikle davetli sayısını belirliyoruz. Davetli listesi yapıldıktan sonra ev için dekorasyon ve süsleme işlerini ortak karalar sonu biler hallediyoruz.
Evde yapılacak nişan için oturma yerlerini misafirlere uygun olarak düzenliyoruz. Eksik kalan sandalyeleri biz temin ediyoruz. Sandalye ve oturulacak yerler ayarlandıktan sonra nişan için uygun süslemeler yapıyoruz.
Nişan masası kiralama,ışıklı arka fon,karşılama masası süslenmesi, davetlilerin oturacağı sandalye giydirmesi,şamdan kiralama,davetlilerin karşılanması için hostes kiralama. Aydınlatma ve ses sitemleri teminini Nil organizasyon olarak bizler hallediyoruz.
Nişan konseptini ortak bir kararla sizin hayalinize uygun olarak tasarlıyoruz. Seçilen konsept için önceden hazırlık yapmak nişan günü için ayrıca bir kolaylık sağlar. Seçeceğiniz renkler, nişan elbisesinden, pasta rengine kadar siz belirleyebilirsiniz.
Nişan için, makaronlar, nişan pastası, kurabiyeler, küçük pizzalar, börekler ve gazlı gazsız içecekler nişan organizasyon paketlerimiz içinde mevcuttur. Yiyecek hizmetimiz ile sizleri böyle mutlu bir günde büyük bir zahmetten kurtarıyoruz.
Nişan konsepti, nişan günü için en önemli detaydır. Genelde tercih edilin nişan için belli bir renge göre konsept yapıyoruz. Nişan elbisesinde kullanılacak renkler, konsepti ona göre hazırlıyoruz. Evde ve dışarda yapılan nişan süslemeleri aynı değildir. Açık alanda doğaya uygun süslemeler yaparak nişana daha doğal bir hava veriyoruz.
Nişan organizasyon firması olarak kendi bünyesinde bulunan fotoğrafçıları ile fotoğraflarınızı profesyonel ekibimizle bizler çekiyoruz. Fotoğrafların hazırlanıp teslim işlemlerini dahi bizler yapıyoruz. Bu mutlu ve heyecanlı günde size kalan mutluluğunuzu doyasıya yaşamaktır.