Balon Süsleme

       Nil Organizasyon Balon Dekor ve Tasarımları
İşini seven ekibimizle sizlere yaratıcı ve göz alıcı balon tasarımları hazırlıyoruz. Nil organizasyon olarak yaptığımız bütün balon süslemelerinin beğenilmesinin gururunu yaşıyoruz. Açılış ve düğün organizasyonlarında yaptığımız süslemeler ile müşterilerimizin daima övgüsünü kazanmış bulunuyoruz.
Balon tasarımı sürecinde asla ezber bir süsleme tasarımım kullanmıyoruz. Yaptığımız tüm tasarımlar için önceden mekan keşfi yapıyoruz ve sizin zevklerinize göre renk ve süsleme tasarımlarını uyguluyoruz. Açılış organizasyonlarında giriş önemli olduğu için özellikle buradaki süslemelere fazlasıyla önem veriyoruz. Balon kemerler ve zincir takları kuruyoruz. Uçan balonlar ile açılışınıza ayrı bir hava katıyoruz. Mekan açılışlarının kilit noktası zincir balonlardır. Bizim gizli formülümüz zincir balon tasarımlarımızdır.
Balon Süsleme Nerelerde Kullanıyoruz?
Açılışlarda kapı süslemeleri için kemer balonlar, sokak süslemeleri için de zincir balon tasarımlarını kullanıyoruz. Sol altta bulunan whatsapp numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bina Süslemeleri
Firmamız mağazanız ve restoranınızın yer aldığı binayı sizin tasarım zevkini ve misafirlerinizin dikkatini çekecek şekilde süslüyoruz. Çevrenizdeki herkesin fark edecek şekilde aşağından yukarıya kadar balon süslemeleri iler sizi farklı ve fark edilir kılıyoruz.

            Firmaya Özel Baskılı Balon tasarımları
Özel tasarım balonlar ile açılışlarınız adeta bir festival havasında geçecek. Kapı süslemeleri ve kemer balonları kurumsal ve marka renlerini ile logonuzu tasarlayarak daha görkemli bir açılışı sizin için hazırlayabiliriz.
Doğum günü Balon Süsleme
Doğum günleri inan için yeri farklıdır, özellikle çocuklar için ayrı bir yere sahip. Çocuklar için balon havuzu, balon oyunlar, balondan özel şovlar ve balondan sürpriz hediyeler ile doğum günlerine ayrı bir hava katıyoruz.
Süsleme çeşitlerimiz
Zincir balon, iki renkli balon sarmal bir şekilde sararak yaptığımız bir süsleme türüdür. Organizasyonlarda sıklıkla kullanılan bir süsleme tasarımıdır.
Kapı süsleme, kapı şekillerine göre u şekli verilerek yapılan balon süsleme türüdür. Bir ipe rota sarılarak u haline getirilen tasarımdır.
Papatya balon süsleme, 4’lü veya 8’li olmak üzere iki tasarım şekli vardır. Balonlar şişirildikten sonra bir araya getirilir ve ortalarında küçük olarak şişirilmiş bir balonla sabitleme yapılır.