AÇILIŞ ORGANİZASYONU

         Mükemmel Bir Açılış İçin Nil Organizasyon
Animasyonlar, palyaçolar, balon süslemeler, kokteyller ve aklınıza gelecek açılış organizasyonuyla ilgili her şey Nil organizasyonda. Ses getirecek bir açılış için en doğru adres burasıdır. Açılış
organizasyonunu yılların tecrübesi ile mükemmel bir şekilde hazırlıyoruz. Açılış için eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve mükemmel bir açılış için uzman ekibimiz her zaman sizin hizmetiniz de olacak.

Sayısız açılış ve organizasyon ile zaman işini en mükemmel şekilde sizlere sunar. Açılışınızı bir şölen havasından kaliteden ödün vermeyerek yapıyoruz. İstanbul açılış organizasyonu olunca akla ilk gelen elbette Nil organizasyondur.
             Mekan hazırlıkları ve süslemeler
Zincir Balon Süsleme ve balon dizaynı açılışlar için vazgeçilmez bir detaydır. Süsleme çalışmaları sizin vereceğiniz kararla yapılır. Renk seçimini sizlere bırakıyoruz. Biz önceden mekan keşfi yaparak en mükemmel açılış için uygun konseptler hazırlıyoruz. İşyeri baştan sona balonla donatılır ve kapı önü balon kemerle kaplanır. Görselliği artırmak için balon zincirler asılır. Özellikle yapılasını istediğiniz süslemeler için ayrıca hazırlık yapıyoruz ve mekanı size özel hale getiriyoruz. İsterseniz giriş için bayrak, şişme balon veya palyaço kullanabiliriz.
     Açılış ve hizmetler
Mağaza, iş yeri ve dükkan açılışları için her zaman bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamız misafirler için Açılış kokteylleri ve her türlü yiyecek içecek temini sizler için yapacaktır. Misafirler aralıksız hizmet ve servisi tecrübeli ekibimizle yapıyoruz.
Açılışa ayrı bir hava katmak ve açılışı daha eğlenceli hale getirmek için palyaço ve kostümlü maskotlar her zaman misafirlerinizi eğlendireceklerdir. Misafirleriniz bir yandan eğlenirken bir yandan da maskotlarımız mağazanızın tanıtımını yapacaklardır.
Sizlere her türlü imkanı vererek en mükemmel olanı yapmaya çalışıyoruz. Ses sistemleri için mekan incelenir ve ses sitemleri kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilir. Mağazanızın sektörüne göre müzikler seçilerek misafirlere uygun ortam hazırlanır. Açılış süresi boyunca müzik sistemi kurulu kalır. Sizlerde mükemmel ve profesyonel bir açılış yapmak istiyorsanız sol alt köşedeki whatsapp hattımıza yazarak bizlere ulaşabilirsiniz